Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Problem sa bojama

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Problem sa bojama  Empty Problem sa bojama Wed Jan 05, 2011 11:08 am

marija <3


Osnovac
Osnovac

Ovako.. Radila sam neki rad u ps-u i pritisla sam nešto (nemam pojma šta) i kad sam htela da promenim boju bilo mi je skroz sivo. Ugasila sam PS i ponovo ga upalila i dok nisam otvorila nov dokument sve je bilo ok i mogla sam lepo da menjam boje... Kad sam otvorila nov dokument pokušala sam da promenim boju (znate tamo na onaj kvadratić) i izabrala sam neku žutu ali mi je na tom kvadratiću bilo sivo ://
i tako ja sad imam samo sive boje :/
A da pre nego što mi se desilo to sa bojama išla sam na ctrl+j, ctrl+t, ctrl+r i tako redom... i onda mi se pojavila gumica magic eraser tool i onda sam držala ctrl i pritiskala brojeve,a pre toga sam radobojila u crno, i onda mi se polako brisalo sloj po sloj i onda je skroz obrisalo tu crnu i onda sam imala samo sive boje....
kako da vratim boje??

2Problem sa bojama  Empty Re: Problem sa bojama Wed Jan 05, 2011 12:00 pm

Sara

Sara
Administrator
Administrator

Pogledaj da li ti je novi leyer koji otvoriš RGB ili nešto slično tome.Odgovori mi ovdje kada pogledaš.

https://designstudio.forumotion.com

3Problem sa bojama  Empty Re: Problem sa bojama Wed Jan 05, 2011 12:50 pm

Sara_97

Sara_97
Urednik
Urednik

De vidi da nije možda ovdje
Image - Mode - Grayscale..
Ako je to, promjeni samo na RGB color

4Problem sa bojama  Empty Re: Problem sa bojama Thu Jan 06, 2011 4:54 am

marija <3


Osnovac
Osnovac

aaa popravila sam:)
ali jel to moram uvek da radim kad otvaram nov layer i kad počinjem nov rad?? jer sad sam ponovo otvorila nov dokument i opet mi je bilo tako sivo... jel moze da se namesti da uvek bude normalno?

5Problem sa bojama  Empty Re: Problem sa bojama Thu Jan 06, 2011 5:04 am

Sara_97

Sara_97
Urednik
Urednik

Hmm. Ne znam. Čiji je savet uspeo?

6Problem sa bojama  Empty Re: Problem sa bojama Thu Jan 06, 2011 6:50 am

marija <3


Osnovac
Osnovac

Pa išla sam onako kako si mi ti rekla i namestila ono i to je to...a evo sad je sve ok...sad je dobro Smile
Hvalaa

7Problem sa bojama  Empty Re: Problem sa bojama Thu Jan 06, 2011 7:22 am

Rebelde_way_girl

Rebelde_way_girl
Administrator
Administrator

Riješeno.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

 
  •  

Free forum | Computers and Internet | Computers | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com